Datacomp -Konstruktywne Rozwiązania Inżynierskie

"Oprogramowanie dla inżynierów"

metriCAD v2.5

Nowa wersja programu do komputerowego wspomagania przedmiarowania jest już dostępna!

metriCAD 2.5 to samodzielne narzędzie, niezależne od jakiejkolwiek platformy CAD.

Posiada nowy, bardziej przejrzysty interfejs, który ułatwia i przyspiesza pracę oraz podnosi jakość wykonywanych przedmiarów.

www.metricad.com.pl

metriCAD v2.1

Praca

Specjalista ds. sprzedaży programów dla branży budownictwo (zarządzanie kosztami)
Rodzaj pracy Pełny etat
Liczba wakatów 1
Firma informatyczna poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży programów dla branży budownictwo (zarządzanie kosztami).
Kluczowe zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • Przygotowanie ofert handlowych,
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z jej standardami.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • Obsługi komputera w tym znajomość podstawowych systemowych narzędzi informatycznych, Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Zdolności nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów z klientami,
  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole.
Wybranemu kandydatowi oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów,
  • Prace w młodym ambitnym zespole,
  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie.
Osoby zainteresowane i spełniające stawiane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres datacomp@datacomp.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane oferty.