Datacomp -Konstruktywne Rozwiązania Inżynierskie

"Oprogramowanie dla inżynierów"

metriCAD v2.5

Nowa wersja programu do komputerowego wspomagania przedmiarowania jest już dostępna!

metriCAD 2.5 to samodzielne narzędzie, niezależne od jakiejkolwiek platformy CAD.

Posiada nowy, bardziej przejrzysty interfejs, który ułatwia i przyspiesza pracę oraz podnosi jakość wykonywanych przedmiarów.

www.metricad.com.pl

metriCAD v2.1

Praca

Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP
Rodzaj pracy Pełny etat
Liczba wakatów 1
Min. wykształcenie Wykształcenie wyższe inżynierskie
Firma informatyczna poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP
Opis stanowiska
  • Wdrażanie systemów ERP obejmujących działy zarządzania przedsiębiorstwem (finanse, produkcja, zasoby ludzkie, logistyka) oraz nadzór powdrożeniowy
  • Opieka nad klientami – świadczenie pomocy technicznej, wizyty i szkolenia u klientów
  • Testowanie oprogramowania, nowych konfiguracji i rozszerzeń systemowych oraz ich udoskonalanie
  • Projektowanie aplikacji zgodnych z procesami biznesowymi
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • m.in. 2letnie doświadczenie w pracy przy wdrażaniu systemów ERP lub praktyczne umiejętności w obszarach – produkcja, księgowość, kadry, handel
  • Wiedza informatyczna w podstawowym zakresie (systemy operacyjne, bazy danych)
  • Biegła znajomość narzędzi Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
Dodatkowe atuty
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Sumienność, umiejętność organizacji pracy, dbałość o jakość
  • Chęć ciągłego rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
Co oferujemy?
  • Szerokie możliwości rozwoju, ciekawe wyzwania i udział w realizacji interesujących projektów informatycznych realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii
  • Forma zatrudnienia  – umowa na okres próbny. Po 3 miesiącach weryfikacji kandydata – umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji
Osoby zainteresowane i spełniające stawiane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@datacomp.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane oferty.